REZORTNÍ PŘÍSTUPY

REZORTNÍ PŘÍSTUPY

Automobilový průmysl

ANTWERK poskytuje plný komplex služeb přepravy hotových automobilů, komponentů pro výrobní zařízení a dodávku servisních náhradních dílů pro dealerskou síť.
V auto-logistice ANTWERK přepravujeme následující náklady:
Antwerk speciálně propracovává optimální logistická schémata nakládky a dodávky hotových automobilů, automobilových souprav a náhradních dílů na auta ve vnitrostátní i mezinárodní dopravě. Dovoz automobilových souprav a jiných autokomponentů z různých zemí do montážních závodů zemí Evropy, Ameriky a SNS. Přeprava automobilů ze skladů a přístavů.

Antwerk garantuje nepřerušovanost a plynulost dodávek automobilových souprav, dodržování skupin kontejnerů v jedné sérii, a také dodržování přesného harmonogramu dodávky autokomponentů na montážní linku. Poskytujeme možnost odvozu sady náhradních dílů a příslušenství společně s automobilem. ANTWERK propracovává a vytváří speciální úložné prostory pro rozmístění automobilových souprav při přepravě v kontejneru.
osobní automobily
nákladní automobily
automobilové soupravy
náhradní díly na auta
ANTWERK garantuje organizaci železniční, námořní, letecké a silniční, a také multimodální přepravy domácích spotřebičů a elektroniky z Evropy, Severní Ameriky, Asie, Ruska a zemí SNS.